Toimistolaiset

Voit olla meihin yhteydessä puhelimitse tai lähettää meille viestiä sähköpostilla tai jättämällä yhteydenottopyynnön tämän sivun alaosasta löytyvällä lomakkeella. Jos haluat tarjouksen koulutuksesta, niin lähetä meille tarjouspyyntö.

Clarissa Kaukonen

asiakaspalvelu

010 320 5772

koulutus@alertum.fi

Kristiina Jääskeläinen

myynti ja asiakkuudet

050 563 6509

kristiina.jaaskelainen@alertum.fi

Anni Lähteenmäki

koulutuskoordinaattori

010 320 5775

anni.lahteenmaki@alertum.fi

Kirsi Karjalainen

asiakaspalvelupäällikkö

0503222984

kirsi.karjalainen@suomenensiapukoulutus.fi

Tero Lehtinen

koulutuspalvelupäällikkö, ensiapu- ja työsuojelukoulutukset

0456507481

tero@suomenensiapukoulutus.fi

Tuomas Liukkonen

palvelujohtaja

040 563 0784

tuomas.liukkonen@alertum.fi

Minna Tunkelo

teknologiajohtaja ja markkinointi

050 560 8387

minna.tunkelo@alertum.fi

Tommi Roivainen

myyntijohtaja

0456507482

tommi.roivainen@alertum.fi

Tero Roivainen

toimitusjohtaja

040 748 1947

tero.roivainen@alertum.fi


    Jätä meille viesti, anna palautetta tai pyydä tarjous.

    Vastaamme kaikkiin viesteihin viimeistään seuraavana arkipäivänä.