Toimistolaiset

Voit olla meihin yhteydessä puhelimitse tai lähettää meille viestiä sähköpostilla tai jättämällä yhteydenottopyynnön tämän sivun alaosasta löytyvällä lomakkeella. Jos haluat tarjouksen koulutuksesta, niin lähetä meille tarjouspyyntö.

Aleksi Mäki

asiakaspalvelu

010 320 5772

koulutus@alertum.fi

Satu Kainulainen

myynti & asiakkuudet

050 511 5122

satu.kainulainen@alertum.fi

Camilla Stoddard

laskutus

poissa

Pinja Pirttilahti

reskontranhoitaja

010 320 5776

pinja.pirttilahti@alertum.fi

Anni Lähteenmäki

koulutuskoordinaattori

010 320 5775

anni.lahteenmaki@alertum.fi

Nico Laurell

turvallisuusasiantuntija

010 320 5773

nico.laurell@alertum.fi

Elisa Lähteenmäki

palvelupäällikkö

poissa

Micaela Frigren

koulutuspalvelupäällikkö

010 320 5770

micaela.frigren@alertum.fi

Minna Tunkelo

palvelupäällikkö

050 560 8387

minna.tunkelo@alertum.fi

Lari Linden

myyntijohtaja

050 592 0117

lari.linden@alertum.fi

Tuomas Liukkonen

toimitusjohtaja

040 563 0784

tuomas.liukkonen@alertum.fi