Toimistolaiset

Voit olla meihin yhteydessä puhelimitse tai lähettää meille viestiä sähköpostilla tai jättämällä yhteydenottopyynnön tämän sivun alaosasta löytyvällä lomakkeella. Jos haluat tarjouksen koulutuksesta, niin lähetä meille tarjouspyyntö.

Aleksi Mäki

asiakaspalvelu

010 320 5772

koulutus@alertum.fi

Santeri Rautiainen

tekninen asiakaspalvelu

010 320 5772

santeri.rautiainen@alertum.fi

Kristiina Jääskeläinen

myynti ja asiakkuudet

050 563 6509

kristiina.jaaskelainen@alertum.fi

Satu Kainulainen

myynti ja asiakkuudet

050 511 5122

satu.kainulainen@alertum.fi

Camilla Stoddard

laskutus

010 320 5776

laskut@alertum.fi

Clarissa Kaukonen

koulutuspalveluassistentti

010 320 5773

clarissa.kaukonen@alertum.fi

Anni Lähteenmäki

koulutuskoordinaattori

010 320 5775

anni.lahteenmaki@alertum.fi

Micaela Frigren

koulutuspalvelupäällikkö

010 320 5770

micaela.frigren@alertum.fi

Minna Tunkelo

palvelupäällikkö

050 560 8387

minna.tunkelo@alertum.fi

Lari Linden

myyntijohtaja

010 320 5774

lari.linden@alertum.fi

Tuomas Liukkonen

toimitusjohtaja

040 563 0784

tuomas.liukkonen@alertum.fi